Tutvuge Deva Lokitaga (Brenda Randroo'ga)

brenda randroo osho active meditation class in tallinn 7 devalokita com | Deva Lokita

Tutvuge DEVA LOKITAga (Brenda Randroo Oja´ga)

Deva Lokita on Osho Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse sertifitseeritud meditatsioonijuht ning juhendab Osho meditatiivseid teraapiaid ja meditatsioone nii rahvusvahelises keskuses Indias kui ka Eestis. Brenda on Osho meditatsioonijuhtide õpetaja ning Osho Meditatsioonikeskuse Eestis üks rajajatest. Ta on ka Kobido Jaapani Näomassaaži ekspert ning enesehüpnoosi treener.

Iga kogemus räägib meile midagi meie endi kohta. Mõned näitavad meile, et oleme teinud õige otsuse. Teised toimivad hoiatusena, et mitte enam sama viga teha. Kolmandad juhatavad meid ikka veel muutuste poole püüdlema, et oma tegelik tee elus avastada

Deva Lokita meditatsioonilugu algab muutuste soovist.

Brenda teadis, et tema elu on muutumas, kui ta külastas 2014. aastal India Pune OSHO Rahvusvahelist Meditatsioonikeskust. Suurim meditatsioonikeskus maailmas. Tema elutee nihkus juhtimise ja äri valkonnast hoopis teisele teekonnale.

“Me oleme saanud algse väljaõppe oma vanematelt ja ühiskonnalt. Niisiis võtame teadvustamatult kaasa nii nende elu eesmärgid kui ka nende väärtused: „Ole iga hinna eest edukas“, „ära lase seda kunagi lahti“, „jälgi alati visalt oma unistusi“ … Niisiis, me läheme pigem kellegi teise, mitte oma teed . Tegelikult täidame kellegi teise unistuse. See silmi avav teadvustus pani mind üha enam huvi tundma oma potentsiaali, minu tegeliku olemuse vastu ja kuidas elada sellele vastavalt. Ma teadsin, et kunagi tuleb aeg, mil ma jagan neid teadmisi ka neile, kes seda vajavad.

Mediteerimise abil avastas ta oma tõelise tee elus, mis viis isikliku ärkamiseni. Meditatsiooniõpetuse teekonna jooksul on ta töötanud paljude meditatsiooniekspertidega, nagu Veet Mano Wannaquot, Anil Chandwani ja Sudheer P.Niet. Lokita õpetab nii Eestis kui Indias. Nüüd on tal pikaaajaline kogemus mitme õppemeetodi alal ja lugematu arv õpilaste õnnelikke lugusid.

“Meditatsioon on teadlikkus. See aitab sul aktsepteerida ja alistuda. Seejärel toimub muutus…”

- Brenda Randroo

Meditatsiooniõpetaja
brenda randroo osho active meditation class in tallinn 3 devalokita com | Deva Lokita

Deva Lokita õpetab meditatsioone, teadlikkuse tehnikaid ning meditatiivseid teraapiaid nii Eestis kui Indias. Tema õpilased on nii algajad kui ka juba kogenud mediteerijad. Tema õpetamistehnika sisaldab mitmeid meetodeid nagu OSHO Aktiivsed Meditatsioonid® ja Meditatiivsed Teraapiad® (sh OSHO Kundalini Meditatsioon®, OSHO Dünaamiline Meditatsioon®, OSHO Müstiline Roos®), Kobido Jaapani Näomassaaź, lõõgastamise ja teadlikkuse tehnikad, juhitud meditatsioonid

Enamasti mõjutatud ja inspireeritud Osho meditatsioonitehnikatest on tema lähenemine mentorlusele leebe, kaastundlik, helde ja tõeliselt personaalne. 

Kas olete meditatsioonis algaja? Huvitatud meditatsioonitehnikate õppimisest ja kuidas mediteerida? Kui olete oma elu etapis, kus teie kogemused näitavad, et on vaja muutust, on nüüd aeg Lokitaga kohtuda.

Deva Lokita Kvalifikatsioon

Sertifitseeritud Meditatsiooniõpetaja

Sertifitseeritud Meditatsioonijuhtide õpetaja

Sertifitseeritud Meditatiivsete Teraapiate õpetaja

OSHO Mystic Rose®, OSHO No-Mind,® OSHO Tuletades Meelde Unustatud Keele Rääkides oma KehaMõistusega®

Sertifitseeritud Kobido Jaapani Näomassaaźi osutaja

Sertifitseeritud Enesehüpnoosi õpetaja

Juura õpingud

Õigusinstituut Tallinnas