Meditatsioonikursused ja seansid

osho active meditation 2 deva lokita | Deva Lokita

OSHO Aktiivne Meditatsioon®

Osho aktiivsed meditatsioonid® on teaduslikult loodud Osho poolt, mis võimaldavad meil teadlikult väljendada ja kogeda allasurutud tundeid ja emotsioone ja õppida vaatlema oma käitumismustreid uuel viisil.

Lisaks tuntuimatele OSHO Dünaamilisele® ja OSHO Kundalini meditatsioonile® on OSHO loonud veel aktiivseid meditatsioonitehnikaid. Need on järgmised: Nadabrahma meditatsioon, Gourishankar, Nataraj, Tšakra hingamine, Tšakra heli, Devavani, Mandala, Vipassana, Keerlemine, No-Dimensions.

Deva Lokita aitab teil leida just teile sobiva tehnika, sõltuvalt teie vajadustest ja füüsilisest võimekusest.

Need 12 tehnikat on mõeldud tänapäeva mehele ja naisele. Kuulame nende tehnikate kohta OSHO-lt:

Tänapäeva inimene on muutunud niivõrd palju, et tal on vaja uusi meetodeid. Kaootilised meetodid on vajalikud kuna tänapäeva inimese mõistus on kaootiline. Tehnikad peavad võimaldama kaost. Ning kaost, mida saab välja elada turvalisel viisil enne kui meditatsiooni efektid on tunda.OSHO

Kui olete algaja, kogenud mediteerija või kuskil vahepeal – võtke Deva Lokitaga ühendust täna, et viia oma praktika järgmisele tasemele.

osho mystic road deva lokita | Deva Lokita

OSHO Meditatiivsed Teraapiad®

Deva Lokita on osalenud OSHO Müstilise Roosi meditatiivsel teraapial® Indias Punes OSHO Rahvusvahelises Meditatsioonikeskuses alates aastast 2014. Ta on seal ka viimased kolm aastat seda õpetanud. OSHO Müstiline Roos® on intensiivne 3-nädalane programm, kus saate oma elu muuta kolmes etapis – naerdes, nuttes ja vaikses vaatluses.

Osho on öelnud Müstilise Roosi kohta, et ma olen loonud mitmeid meditatioone aga võib olla on see kõige olulisem ja fundamentaalsem. See võib vallutada kogu maailma. Kui kõik inimesed teeksid vähemalt korra läbi Müstilise Roosi meditatiivse teraapia ei oleks maailmas sõdu. 

Kas olete valmis oma elu täiesti uueks teekonnaks? Võtke ühendust, et saada lisateavet OSHO Müstilises Roosis® osalemise kohta.

meditation instructor brenda randroo devalokita.com | Deva Lokita

Juhitud Meditatsioonid ja Lõõgastustehnikad

Juhitud meditatsioonid on tehnikad, kus sa sisened meditatsiooniseisundisse õpetaja hääle juhendamisel. See on sinu enda personaalne teekond lihtsalt abistav hääl ja sõnad on saatjaks. 

Deva Lokita pakub OSHO Meditatiivset Teraapiat: Tuletades meelde unustatud keele rääkides oma KehaMõistusega® – keha ja mõistuse tasakaalustamiseks. See on kaunis protsess, et tulla lähemale ja saada sõbraks Iseendaga, hakates ennast armastama ja aktsepteerima, vabanedes ebatervislikest harjumustest ning käitumismustritest. 

Selle meditatiivse teraapia kohta on olemas ka raamat: OSHO Keha ja Meele Tasakaalustamine, millega on kaasas CD plaat meditatsiooniga, mille on lugenud sisse Brenda Randroo (Deva Lokita).

kobido japanese face massage deva lokita | Deva Lokita

Kobido Jaapani Näomassaaź

Kobido Jaapani näomassaaź on kombineeritud traditsionaalsest Idamaade meditsiinist ning massaaźitehnikatest, mis loodi Jaapanis 15 sajandil.

Näomassaaź stimuleerib näo, kaela ja kogu keha vereringlust ning vabastab pinged, mis on kinni näo-, pea- ja kaelalihastes.

Massaaźi läbi saab noorendada näokudesid ja vähendada vananemise protsessiga kaasnevat mõju. Seda tehakse läbi närvisüsteemi ning stimuleerides vereringlust, parandades lümfisüsteemi, tugevdades ja toniseerides lihaseid, andes energiat ning toetades energia voolamist näos.Massaaź parandab näo välisilmet ning lõdvestab kogu kehamõistuse süsteemi.

Jaapani massaź on tänaseks üks kõige efektiivsem kortsudest vabanemise meetod. Seda regulaarselt praktiseerides võimaldab nahal säilida kauem nooruslikuna, taastades naha endise sära.

Massaaži sisse kuulub ka kaela- ja peamassaaź ning tervele kehale energia andmine läbi käte ja jalgade.

Selle massaaźi filosoofiline aspekt seisneb füüsilise, emotsionaalse ja spirituaalse tervise tasakaalustamises.

Deva Lokita on sertifitseeritud Kobido Jaapani näomassaaži ekspert, kes on aidanud kümnetel saavutada palju säravamat nahka.

Kui soovite, et teil oleks särav näonahk, mis ei paljastaks teie vanust, pakkuge seda kogemust endale kingituseks

self hypnosis deva lokita 1 | Deva Lokita

Enesehüpnoos

Mis pähe tuleb, kui ütleme “enesehüpnoos“?

Enesehüpnoosis on vastupidine tavalisele hüpnoosile, mida me teame. 

Hüpnoosi kutsub esile hüpnotiseerija, ehk siis ollakse sõltuv kellestki teisest. Enesehüpnoos on aga meetod, mida saate teha endale ise, olles sõltumatu kellestki teisest. 

See on väga praktiline vahend igapäevaeluks, mis aitab saavutada kontakti oma sisemise vaikusega misiganes ajal te seda soovite; et olla meditatsioonis, lõdvestuda, säilitada sisemise rahu ja heaolu ka rasketes ja pingelistes olukordades, magada rahulikku ja sügavat und, saada üle hirmudest jne. Õrna ja armastava veenmiskunstiga leiavad lahenduse sügaval alateadvuses talletatud vastuolud ja mured.

Enesehüpnoosi kohta lisainfo saamiseks võtke Deva Lokitaga ühendust juba täna.