OSHO Dünaamiline Meditatsioon

Share on Social Media

OSHO Dünaamiline Meditatsioon

OSHO Dünaamilist Meditatsiooni nimetatakse 𝗿𝗲𝘃𝗼𝗹𝘂𝘁𝘀𝗶𝗼𝗼𝗻𝗶𝗸𝘀 𝘁𝗲𝗮𝗱𝗹𝗶𝗸𝗸𝘂𝘀𝗲𝘀.
See on teaduslikult väljatöötatud tehnika arvestades tänapäeva inimese arengut. Osho Dünaamiline Meditatsioon on üks kõige teaduslikemaid meetodeid, et tervendada ja luua terviklikkuse kolme kehaosa vahel – keha, mõistus ja süda – ja kolme aju vahel.

𝗘𝘀𝗶𝗺𝗲𝘀𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝗮𝗱𝗶𝘂𝗺𝗶𝘀 – Selles meetodis, spetsiaalset viisi hingamine, mõjutab aju osa, mis võimaldab meil vabaneda suuraju kontrollist. Seega emotsioonid ja instinktid pääsevad valla.

𝗧𝗲𝗶𝘀𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝗮𝗱𝗶𝘂𝗺𝗶𝘀 – katarsis, töötab aju osaga, puhastades blokeerunud emotsioonid ja vabastades vanadest vaimsetest mälestustest ja traumadest. 

𝗞𝗼𝗹𝗺𝗮𝗻𝗱𝗮𝘀 𝘀𝘁𝗮𝗮𝗱𝗶𝘂𝗺𝗶𝘀 – Läbi hüppamise ja kasutades spetsiaalset heli, sa liigutad energiat üles oma keha kõrgpunkti ning läbi selle saavutad sügava terviklikkuse tunde. Sa võid saavutada oleku, kus sa hüppad ilma igasuguse pingutuseta viisteist minutit. Lähtudes nõelravi süsteemist, inimese jalataldadel on mitmeid energiapunkte, mis on väga olulised. On avastatud, et mõjutades jalataldu – nagu sa teed kolmandas staadiumis hüpates, sa mõjutad positiivselt oma aju, seepärast on ka oluline kolmandas staadiumis maanduda labajalgadele. 

𝗡𝗲𝗹𝗷𝗮𝗻𝗱𝗮𝘀 𝘀𝘁𝗮𝗮𝗱𝗶𝘂𝗺𝗶𝘀 – peatudes järsku ja olles liikumatult, jäätunult – kogu süsteem on juba sügavas ühtsuses ja energia liigub vabalt kogu kehas. Sa ei ole enam fragmenteeritud vaid su olemus on voolav. See on põhialus millest sa saad kogeda iseennast.

Nagu Osho ütles, kõik ülejäänud staadiumid on ettevalmistuseks: see on punkt, kus on võimalik kogeda meditatsiooni. 

𝗩𝗶𝗶𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝗮𝗱𝗶𝘂𝗺 – Tähistamine!

𝗝𝘂𝗵𝗲𝗻𝗱𝗮𝗷𝗮: Deva Lokita (Brenda Randroo), Osho Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse sertifitseeritud terapeut ja meditatsioonijuht.

 

Lisainfo saamiseks OSHO Dünaamilise Meditatsiooni toimumise kohta pöörduge Deva Lokita poole.


Share on Social Media